Namaluj si duhu - WORKSHOP

 

Děti milují duhy. Ještě jsem nezjistila, čím to je, ale dnešní děti zvláštním způsobem tíhnou k blýskavým věcem, duhám, jednorožcům... A tak jim pojďme jednu takovou věc splnit. Duha pak může zdobit jejich pokoj a ještě nádherně vonět po přírodní levanduli. Děti se něco dozví o míchání barev a pro zájemce je ke stažení i aplikace, kde je možné si barvy namíchat "nanečisto".

Jak workshop probíhá?

Na dílnu připravíme různé velikosti oblouků z naší hmoty na aroma kameny (na bázi bílého betonu - ve výsledku asi 98% čistý vápenec. Máme velké, malé, oboustranné... a Vy si vyberete tu, která Vám padne do oka. Potom si z připraveného pracovního listu paletu barev, kterou budete malovat. Duha nemusí být vždycky ve standardních barvách, můžete mít tóny růžové, zeleno-modrou nebo klasickou paletu červené, oranžové, žluté, zelené, modré a fialové.

Na vybraný oblouk pak vymalujete na jednotlivé části své vybrané barvy. Budou připravené štětce, kvalitní akrylové barvy, paleta na míchání a na pracovních listech návod na míchání mnoha barev.

Po zaschnutí duhu ošetříme vrchním malířským lakem a z druhé (nenamalované) strany jí navoníme levandulí nebo pomerančem. Levandule uklidňuje, harmonizuje a pomáhá k dobrému spánku. Pomeranč zase přináší sluníčko - energizuje, navozuje dobrou náladu.

Pro koho je workshop určen?

Pro kohokoliv, kdo udrží v ruce štětec a trochu rovnou linku. A pokud Vám nevadí jistá nedokonalost na bytové dekoraci, ani ta rovná linka není podmínkou :).

Ukázka

Tyto naše aroma kameny mají stejný tvar jako ty, na které duhu malujeme.

BackgroundEraser_20230111_065557297BackgroundEraser_20230109_074059340BackgroundEraser_20230111_065723244

Affiliate program