Svíčky jako květiny - WORKSHOP

 

Vyrobte si s námi svíčku z přírodního vosku, z těch nejkvalitnějších esencí a v luxusním vzhledu. Svíčky ve tvaru květin jsou trendem poslední doby, vypadají velmi vkusně a jejich výroba bude s malou pomocí hračka.

Jak workshop probíhá?

Do plechové nádobky Vám odvážíme přírodní vosk z oliv a slunečnic, nadávkujeme společně barvu na svíčky, kterou používají profesionálové a rovnou si vyberete vonnou esenci a tvar květiny, který se Vám líbí. Na workshopy vozíme růži, pivoňku, gerberu, karafiát, dva tulipány, ale třeba i lotosový květ.

Jako bonus si můžete prohlédnout, ovonět a přidat špetku pravého květového velmi vzácného vosku. Na workshopy vozíme vosky z květu fialek, měsíčku, růže, mimózy, tuberózy a jasmínu.

Vosk dáme roztavit na zdroj tepla a za Vašeho opatrného míchání ho necháme rozpustit, aby se rovnoměrně rozptýlila barva. Vše nalijete do formy. Po několika minutách je již možné hotový tvar z formy vyjmout. Brašnářským šídlem uděláme v květině tunýlek pro knot (který jsme předem napustili včelím voskem) a zespodu nakapeme ještě trochu vosku pro zpevnění.

Vaše nová originální svíčka je hotová. Už s ní jen do koupelny nebo opatrně na keramický tácek a relaxovat...

Pro koho je workshop vhodný?

Kvůli práci s horkým voskem děti do 10ti let pouze za intenzivní asistence rodičů. 

 

Jak vypadají květiny z výše zmíněných forem? Níže malá ukázka.

Gerbery - na ruceIMG_20230219_101713271_HDRStolistá růžička - úvodní fotoIMG_20230219_111121608

Affiliate program