Vtipný květináč akvarelem - WORKSHOP

 

Kdo miluje kytky jako já, asi neustále řeší květináče. A co si vyrobit takový, který bude ozdobený vlastní akvarelovou kytkou a ještě s vtipnou hláškou, která Vás donutí se usmát pokaždé, když se na něj podíváte?

Jak workshop probíhá?

Na tuto dílnu připravujeme květináče z bílého betonu o 3 velikostech. Vyberete si ten, který Vám bude pasovat nejlépe a ze vzorových karet si vyberete dekor, který budete malovat. Opravdu nemějte strach, akvarel je velmi milosrdný a i když máte pocit, že vůbec (ale vůbec) neumíte malovat, zaručuji Vám, že ve výsledku budete sami překvapeni, jak pěkně to vypadá. I děti vyrobí s malou pomocí opravdu vzhledný dekor jasně připomínající vybranou květinu.

Vezmete si tedy svůj vybraný bílý květináč a pustíte se do malování květiny. Akvarel na bázi akrylu (voděodolný) a vybavení pro Vás samozřejmě budeme mít. Tvořící maminky, tatínkové, babičky nebo kdokoliv dospělý si ještě může napsat na květináč vtipnou hlášku speciální tužkou na keramiku. Po přinesení domů se pak květináč dá na 15 minut do trouby a nápis se stane také voděodolným.

Co si na něj napsat?

Vtipy na květiny jsme hledali dlouho. Hodně z nich je v angličtině, protože některé jsou prostě nepřeložitelné a některé parafráze písní. Ale třeba Vás napadne vlastní kreativní varianta v našem rodném jazyce.

No sun, no fun.

Please, don´t kill me.

Still alive.

Something green.

Sage. Basil. NO IDEA!

Ha ha ha ha... Staying alive.

Mommy´s new favourite.

Nicolas Sage.

Elvis Parsley.

Bloom, baby, bloom.

Grow, girls.

Feeling cute... Might die later.

a další...

Pro koho je workshop určen?

Asi nemá velký smysl dávat do ruky speciální akvarelové štětce dětem mladším 5ti let. Leda za intenzivní asistence jejich dospělého doprovodu. Jednak neocení jemnou práci se syntetickým chlupem a za další bychom asi štětcům dost zkrátily životnost :). Všichni ostatní se můžou dosyta (s jemnou rukou) vyřádit.

Affiliate program