Přírodní parfémová voda - WORKSHOP

 

Ve vůni je duše.

Říká hlavní hrdina světoznámého filmu Parfém. Ponořte se s námi do tajemného a okouzlujícího světa přírodních esencí a vytvořte si svou osobní vůni jako staří mistři parfumáři ve Francii 17. století.

 

Zveme Vás na nezapomenutelný Workshop!

Jak to celé proběhne? Začneme tím, že si vyberete svou skleněnou lahvičku s kapátkem z tmavého skla a zvolíte si jeden z našich květových nebo bylinných základů, které pečlivě připravujeme z květin a dřev pod jihočeskou Kletí.

Dál budete pokračovat objevováním kombinace esencí, které Vás osloví. Na pracovním listu najdete seznam dostupných extraktů a budete mít možnost je prozkoumat a ovonět. Společně se naučíme systém staré francouzské školy hlava - srdce - země a dozvíte se více o historii parfumářství a základních aromaterapeutických účincích esencí.

A pak nastane ten magický okamžik - do Vaší lahvičky přidáte pečlivě dávkované esence a vytvoříte tak svou jedinečnou vůni. Nezapomeňte krouživě zamíchat, netřepat! :)

Z našeho workshopu si odnesete nejen nové poznatky a pochopení třífázového míchání parfémů, ale hlavně... Vaši osobní originální vůni, která je naprosto jedinečná na celém světě!

Komu je tento zážitek určen?

Workshop je vhodný pro všechny milovníky vůní, bez ohledu na věk. Děti do 10 let jsou vítány v doprovodu rodičů (pracujeme s velmi vzácnými surovinami a přesným dávkováním).

Tak neváhejte a přidejte se k nám na této fascinující cestě za objevováním tajemství parfumérského umění!

Affiliate program