O nás a kontakty

Říká se, že svět nepotřebuje víc úspěšných lidí. Potřebuje víc lidí, co tančí, sází květiny a vyprávějí příběhy. Tak nám dovolte vyprávět ten náš...

Začalo to jako příběh lásky k přírodě, vášně pro vůně a touhy po harmonii v našich domovech. V srdci jihočeských lesů, na úpatí hory Kleť jsme se rozhodli spojit své síly a vytvořit něco úplně nového, co naše planeta ještě neviděla - designové Aroma kameny.

Představte si místo, kde se setkávají umění, věda a příroda. Kde sochař pracuje ruku v ruce s chemikem, aby společně vyvinuli unikátní produkt. Takto jsme stvořili naše Aroma kameny - odpařovače vonných esencí z čistého vápence a přírodního opálu. Tento low-waste produkt je ekologický, esteticky atraktivní a 100% rozložitelný.

Screenshot_20230214-175921-724  


Naše ideální zákazníky vidíme jako lidi, kteří hledají alternativu ke konvenčním odpařovačům esencí bez použití ohně či elektriky. Mají strach z dlouhodobého působení komerčních chemických vůní na zdraví své i své rodiny. Touží po přirozeném řešení pro vytvoření harmonické atmosféry doma, v práci či v autě, které je zároveň ekologické a hezké pro oko.

Aroma kameny z hájenky pod Kletí jsou odpovědí na dlouhodobé obavy z oblasti bytových vůní a aromaterapie. Jsme hrdi na to, že jsme vytvořili unikátní produkt, který se nyní patentuje. Naše Aroma kameny nabízíme v designu květin podle skutečných odrůd rostoucích v přírodě, jednoduchém stylu skandinavia či ayurvédském stylu.

Proč si vybrat nás? Protože nejsme jen další firma na trhu s aroma produkty. Jsme manželský pár s hlubokým vztahem k přírodě s přáteli z odborných kruhů designu i chemie, kteří se spojili, aby přinesli do vašich domovů harmonii a krásu prostřednictvím ručně vyráběných Aroma kamenů. Naše hlavní hodnoty spočívají v péči o životní prostředí, udržitelnosti a inovaci.

Vyzkoušejte naše Aroma kameny z hájenky pod Kletí a nechte své smysly hýčkat přirozenými vůněmi esenciálních olejů. Přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků, kteří už objevili tuto jedinečnou alternativu pro aroma terapii.

S láskou ke kráse, přírodě a harmonii,

Lenka a Petr - Tým Aroma kameny z hájenky pod Kletí

 

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud nám chcete napsat přímo, můžete využít email lenka@zahrada-pod-kleti.cz nebo WhatsApp (zprávy) +420 608 808 378.

Affiliate program