Jak u nás nakupovat

 

 

Ještě než se pustíme do technikálií... moc Vám děkujeme! Děkujeme, že jste zavítali na náš web, díky za zájem o naše produkty!

Je nám nesmírnou ctí a potěšením pro Vás všechny Aroma kameny vyrábět, shánět a míchat esence, dělat workshopy a sbírat poptávky na přírodní kosmetiku (aby se k Vám dostala přednostně, až bude certifikovaná). Vůně, květiny a esence jsem milovala od dětství. A když jsem vyrobila první vonnou destičku se šípkovou růží, nikdy mě nenapadlo, že by mě něco takového mohlo třeba živit. Zatím tam ještě nejsme, ale miminko, které se nám v březnu letošního roku narodí, mi bude určitě oporou, parťákem a spolu to třeba za rok, dva zvládneme vybudovat. Děláme pro to, co můžeme :).

Kromě osobních důvodů mě nesmírně těší i to, že se nám do světa - k normálním rodinám domů - daří dostávat esence velmi vysoké kvality, snad i trochu šíříme povědomí o low waste životním stylu a o účincích aromaterapie a naše kameny jsou "ta věc", která Vám dělá doma radost. Moje máma vždycky říkala "Obklopuj se věcmi, na které když se podíváš, usměješ se." A pokud je to ve Vašem případě třeba kytka od nás, dokázali jsme už teď víc, než jsme kdy doufali. Bůh je v maličkostech... říká se :).

A léčení rostlinami je staré jako lidstvo samo, jen v poslední době se na něj trochu pozapomnělo. Z celého srdce věříme, že dokážeme alespoň maličko přispět k tomu, aby se tyhle nádherné, přirozené, nízkonákladové principy vrátily do každodenních životů co nejvíce rodin.

1676409084134

A teď dost rozplývání a jdeme na to, abyste dostali informace, pro které jste na tuto stránku asi přišli.

Jak si vybrat produkt?

Kdyby bylo na mě, vyrábím dnem a nocí kytky. Ale jak manžel správně říká, ne každému se do bytu kytička hodí. Takže jsem sestavila několik produktových řad, ze kterých by si měl vybrat opravdu každý. Některé už na eShopu jsou, na některých pracuji.

EDEN - kolekce inspirovaná rajskou zahradou, najdete tu květiny, listy, ale také anděly, křídla a drobnější kytky a destičky na pověšení.

SCANDINAVIA - kolekce inspirovaná severským stylem, jsou zde imitace přírodních kamenů, ale také jednoduché elegantní tvary. Do budoucna připravuji stojany na šperky a tácky na kosmetiku do koupelen a na Vaše toaletní stolky, sošky drobné architektury nebo třeba několik Kamenů ve stylu kubismu.

AYURVEDA - přestože ezoterické období už je víceménně za mnou, existují symboly, které, jak věřím, mají nadčasovou hodnotu a velmi skutečné pozitivní účinky na energetická pole v našich domácnostech. Zde tedy najdete mandaly, lotosy, Hamsu a připravuji čakrové kamínky a květy života.

VALENTINE - tato kolekce je nejen oslavou svátku sv. Valentýna, ale budu sem zařazovat třeba i drobné dárky pro budoucí nevěsty, dekorační doplňky na svatby a další symboliku lásky a vztahů. V neposlední řadě zde uvedeme pár roztomilých vonných dekorací pro děti do pokojíčků - jednorožce, duhy a třeba sošku malého chlapečka.

SVÁTKY - v poslední kolekci najdete několik podkategorií s tématikou konkrétních svátků v roce. Nehrajeme si na důležité umělce, a tak třeba v podkategorii Ostara (Velikonoce) se v budoucnu můžete mrknout na docela roztomilého králíčka nebo v podkategorii Samhain (Dušičky) na lebku inspirovanou mexickým "la muerte".

 

Tvar se mi líbí. A co barva?

Jestli se Vám líbí tvar, máme vyhráno :). S barvami totiž můžu kouzlit opravdu tak, jak se nám bude chtít a domluvíme se. Níže najdete seznam barev, které dokážu namíchat (omlouvám se všem mužům, kteří jsou praví chlapi a tudíž rozlišují barvy na úrovni defaultního nastavení Windows :)). A rovnou prosím všechny barvocitné dámy, aby po manželovi na trzích nechtěli broskvovou nebo lila. Pošlete mi fotku, zabalím mu to do sáčku a popíšu :).

Postupně budu ke všem kamenům přidávat barevné verze a fotit je. Pokud je tedy u "toho svého" nenajdete, je to jen proto, že jsem se k tomu ještě nedostala. V tom případě se vůbec nežinýrujte si o svojí oblíbenou barvu napsat buď předem nebo do poznámky k objednávce. Udělám, co půjde. O barvách si můžete více přečíst zde:  Článek o nových barvách v roce 2024.

 

Obrázky mi moc neříkají, chci si prohlédnout věci osobně a přivonět k esencím

Úplně Vás chápu! Ukázaná a ošahaná platí :). Pak máte dvě možnosti. Jednou z nich je návštěva u mě v dílně, až pojedete někdy třeba na Kleť. Bydlíme doslova na úpatí (Lhotka u Křemže) a když se domluvíme dopředu, moc ráda Vám k prohlížení udělám i malé dobré kafčo a vysvětlím vše, co zvládnu. Jen prosím, opravdu nejezděte bez předchozí domluvy. To by byla velmi malá šance, že na Vás budu mít dostatečný čas a prostor. Pokud se ale dohodneme, budu za návštěvu moc ráda a kromě prohlídky věcí Vám ráda ukážu i dílnu, formy a třeba jak se kameny zdobí.

Druhou možností je za námi zajet na některý z plánovaných trhů. Termíny pravidelně doplňujeme a aktualizujeme zde: Kde nás najdete na trzích. V tom případě je úplně nejlepší mi na WhatsApp předem napsat (Tel - 608808378 nebo přes okýnko vpravo dole zde na stránce), co by Vás zajímalo, a vůbec nevadí, že si pak danou věc třeba nevyberete. Rádi vyrobíme ve stylu dob minulých pár "podpultovek", které na Vás budou čekat. Zaujme Vás pak osobně něco jiného? Podpultovku vrátíme na stůl a budeme vymýšlet dál. Úplně v pohodě. A opravdu rádi Vás uvidíme :).

 

Za jak dlouho bude objednávka odeslaná?

Tady mám máslo na hlavě. Přestože moje druhé jméno je "efektivita", na vyřizování objednávek jsem zatím nechytla úplně ten správný systém. Od rána do noci se tu přemísťuji po baráku, peru dupačky, pomáhám manželovi s jeho dvěma malými dětmi, co máme ve střídavce, vařím, vyrábím v dílně, vylepšuji u PC webovky, zařizuji platební terminály, ladím recepty na certifikaci kosmetiky, uklízím barák... a to vše s osmiměsíčním břichem. Neberme to prosím jako stěžování, žiju život, jaký jsem si vždy přála. Jen Vás nechávám nahlédnout do našeho denního života a ráda bych řekla "nebojte se mě uhánět". Když mě vzbudíte ve 2 ráno, pravděpodobně Vám vysypu seznam všech otevřených objednávek, položek v nich a dokonce i požadované barvy. Jen poslední měsíce už občas nemám dost sil se v 21h zvednout a jít do dílny balit balíčky.

Pokud Vás tedy můžu poprosit, pište mi rovnou do poznámky k objednávce požadovaný termín dodání. A pokud nechcete platit kartou, nechte platbu klidně na dobu, kdy si společně odsouhlasíme podobu Vašich kamenů a já Vám dám vědět, že je odesílám. Na začátku roku jsem si zařídila program na správu objednávek, dělám v něm inventury, sleduji příjmy a výdaje. Přehled mám tedy perfektní. Když mi tedy pomůžete s určením priorit, vše zvládneme. A já makám na tom, abych systém hezky chytla do ruky a v budoucnu to šlo vše jako po másle v řádu několika málo dní.

 

Jak můžu platit?

Mám obrovskou radost, že se nám podařily zprovoznit na eShopu platby kartou, stejně tak na trzích už u nás najdete platební terminál. Mimo to jsme si smluvně zařídili možnost rychlého převodu přes banku (a na trzích QR kód) a samozřejmě jsou zde také klasické možnosti jako standardní převod, platba v hotovosti při předání nebo dokonce dobírkou. Věříme si, že jo? :)

 

Způsob zaslání

Pokud si nechcete zboží vyzvednout u nás, můžeme Vám ho ještě předat v Č. Krumlově nebo v Č. Budějcích, kam vždy minimálně jednou týdně jezdíme. Domluva opět ideálně se mnou na WhatsApp ( 608808378 nebo přes tlačítko vpravo dole na stránce). Když budete mít větší objednávku, nebojte se nás požádat i o zavezení domů v okolí těchto měst. Jinak samozřejmě můžete využít klasickou možnost přepravy. Osobně mám nejradši Balíkovnu - vyzvednutí je například v mnoha Boxech, cena příjemná a dodání rychlé. Nicméně najdete i možnost Balíku do ruky a Zásilkovny. Pokud si kupujete službu - poukaz nebo eBook, můžete využít pouze "doručení elektronicky" za 0,-Kč, kdy Vám objednané pošleme do emailu.

 

Reklamace

Nedošlo zboží v pořádku? Je to smutné, ale občas se to stane. V tom případě nám dejte hned vědět. Rádi Vám zdarma vyrobíme nové kameny - co nejvíce podobné těm, které jste objednali. Na uhrazení dopravy se domluvíme. Většinou beru zodpovědnost za dopravce na nás a dopravu hradím také. Vyjímka je třeba v případě, že necháte balíček ležet na poště dlouho, uznáte, že Vám třeba při cestě domů spadl atd. Pak Vás požádáme o úhradu alespoň poštovného. Nicméně za to, že kámen přinesete v pořádku domů ručíme jeho výměnou zdarma vždy. Potom už je to na Vás.

 

Máte další otázky?

Pokud máte ještě v hlavě otázku, kterou jsme nezodpověděli, neváhejte se nám ozvat. Můžete využít třeba funkce fialového tlačítka ve spodním pravém rohu stránky, které Vám dá vybrat, jaká cesta je pro Vás nejkomfortnější. 

 

Budeme se moc těšit na offline i online setkání s Vámi! 

Mějte krásný den a ať se Vám u nás hezky prohlíží a nakupuje.

Z Podkletí zdraví,

Lenka srdce