VALENTINE

Vítejte v kategorii Aroma kamenů VALENTINE, kde každý kousek nese v sobě kouzlo a tajemství lásky, obklopené vůní, kterou si sami zvolíte. Naše Aroma kameny jsou navrženy tak, aby vnesly do Vašeho domova nejen příjemnou vůni, ale i pocit hřejivé něhy a lásky. Vyberte si z našich jedinečných tvarů, jako jsou srdce, medvídci k Valentýnu nebo dětské motivy, a dopřejte si kousek romantiky každý den.

Kategorie VALENTINE je inspirována příběhem svatého Valentýna, italského kněze, který se vzdoroval zákazům a v tajnosti oddával zamilované páry, aby společně mohly sdílet svůj život. Přestože byl za své činy nakonec potrestán, jeho odkaz lásky a odvahy stále žije.

Naše Aroma kameny jsou ideálním dárkem pro Vaše blízké, přátele, nebo dokonce jako milý připomínka lásky pro sebe samé. Stačí jen několik kapek Vašeho oblíbeného esenciálního oleje a můžete si užívat neustálé obnovování vůně podle Vaší nálady nebo příležitosti.

Objevte kouzlo lásky a vůně s naší kategorií VALENTINE a nechte svůj domov rozkvést nesčetnými vůněmi, které připomínají sílu a krásu pravé lásky. Dopřejte si a Vašim blízkým tu nejlepší péči s osobním dotekem, který přetrvává.

Cena

503504
1503504
BackgroundEraser 20240128 110356459
503 Kč

Seznamte se s naším Aroma kamenem Medvídek, kouzelným společníkem, který se stane nejen krásnou dekorací, ale i zdrojem útulné a příjemné vůně ve Vašem domově. Tento jedinečný...

423/BIL
1 položek celkem
Buďte součástí výroby
Přejte si...
Díky ruční výrobě v malých sériích můžete mít kámen v oblíbené barvě nebo směs esencí postavenou na Vaši zamilované vůni.
Low waste
Low waste
Velmi pečlivě dbáme na low waste principy. Při designování nových výrobků, samotné výrobě i zasílání zakázek.
Ruční výroba
Poctivá řemeslná výroba
Rozumíme drobnému sochařskému řemeslu i aromaterapii. Pravidelně se vzděláváme a neustále se posouváme dopředu.
Vysoký standard
Vysoký standard
Jsme nároční. Spokojíme se pouze s tím nejlepším a ekologickym. Je to měřítko na dodavatele i naši práci.