Parfémová směs esencí - IMBOLC

Oslavte probuzení jara s parfémovou směsí IMBOLC, která v sobě ukrývá esenci svěžesti a nových začátků.

Tato vybraná kompozice je pečlivě sestavena z eukalyptu, známého pro své očistné vlastnosti a přezdívaného "tekutý vzduch", a doprovázena šťavnatými tóny svěžích citrusů. Mentolové byliny přidávají směsi osvěžující nádech, zatímco dřevité základní tóny dodávají směsi hloubku a vytrvalost. Po odeznění prvních větrových vůní se uvolňují podmanivé akordy dřeva a citrusů, které harmonicky doplňují celkový dojem.

Parfémová směs IMBOLC je nejen symbolem čistoty a nové energie, ale také praktickým pomocníkem v době nachlazení a pro uvolnění dýchacích cest. Svým pročišťujícím účinkem na vzduch a desinfekčními schopnostmi je tato směs ideálním společníkem pro podporu zdravého dýchání a pohody ve vašem domově.

Vdechněte plnými doušky a nechte se unést kouzlem přicházejícího jara s parfémovou kompozicí IMBOLC.

HLAVA: Eukalyptus, Citron, Litsea cubeba

SRDCE: Máta peprná, Rozmarýna, Ravensara (Kafr)

ZEMĚ: Borovice, Smrk, Jalovec

TŘINÁCTÁ ESENCE: Černý pepř

Vše 100% přírodní čisté a neředěné esenciální oleje (směs není v lihovém ani olejovém základu, jedná se o čisté EO v kompozici).

Balení: Skleněná lahvička 10ml s pipetou

191 Kč
Parfémová směs esencí - IMBOLC
Buďte součástí výroby
Přejte si...
Díky ruční výrobě v malých sériích můžete mít kámen v oblíbené barvě nebo směs esencí postavenou na Vaši zamilované vůni.
Low waste
Low waste
Velmi pečlivě dbáme na low waste principy. Při designování nových výrobků, samotné výrobě i zasílání zakázek.
Ruční výroba
Poctivá řemeslná výroba
Rozumíme drobnému sochařskému řemeslu i aromaterapii. Pravidelně se vzděláváme a neustále se posouváme dopředu.
Vysoký standard
Vysoký standard
Jsme nároční. Spokojíme se pouze s tím nejlepším a ekologickym. Je to měřítko na dodavatele i naši práci.

Detailní popis produktu

 Originálních parfémové kompozice, inspirované uměním starých francouzských parfumérů ze 16. století a tradičními přírodními milníky.

Naše směsi čistých esenciálních olejů jsou výsledkem pečlivého výběru a ručního míchání, kde každá kompozice skládá symfonii vůní rozdělenou do tří akordů: hlavy, srdce a základu. Každý z těchto akordů obsahuje tři pečlivě vybrané esence, které společně vytvářejí harmonický a komplexní zážitek. Navíc, aby byla naše parfémová magie ještě hlubší, přidáváme ke každé kompozici třináctou esenci - tajemný a jedinečný prvek, který všechny ostatní vůně nejen podtrhne, ale i zvýrazní, dodává jim charakter a neopakovatelnost.

Věříme v čistotu a sílu přírody, a proto všechny naše esence pocházejí od předních dodavatelů kosmetických surovin, kteří zaručují nejvyšší kvalitu. Naše oleje jsou 100% přírodní, neředěné a vysoce koncentrované, aby v sobě každá kapka nesla plnou sílu a krásu přírody. Kompozice jsou inspirovány Kolem života – starými Keltskými a Slovanskými svátky, které odrážejí cyklus roku a celého života.

Objevte kouzlo našich parfémových kompozic, které jsou více než jen vůně – jsou cestou do minulosti, příběhem, který ožívá s každým nádechem.

 

IMBOLC (Hromnice)

Svátek Imbolc, který oslavuje keltské a slovanské tradice, přináší s sebou období naděje a znovuzrození světla.

gggggggggggggg

Jde o důležitý mezník v Koloběhu života, nastávající kolem 1. února, kdy se příroda pomalu probouzí z zimního spánku. Čas, kdy se dny prodlužují a příroda se připravuje na příchod jara. V tomto období naši předkové pociťovali obavy z ubývajících zásob, které jim zima zanechala, a s napětím očekávali nadcházející změnu.

Imbolc byl spojen s bohyní plodnosti a životní síly, která ovlivňovala úrodnost země, probouzela spící toky a byla považována za ochránkyni a léčitelku. Její moc se projevovala v mnoha podobách – od ohně, který hřál v chladu, až po ledovou krásu zamrzlých vod. Oslava svátku Imbolc je oslavou světla, které se vrací po zimním slunovratu směrem k jarní rovnodennosti. Tradice rozsvěcování svící, nazývaných v dnešní době hromničky, připomíná sílu Slunce, jež se znovu vrací do našich životů. Ohně, které byly zhasnuty, se zapalují znovu, aby přivítaly sluneční paprsky a očistily naše domovy i pole.

Rituály Imbolcu nejsou omezeny pouze na fyzické prostory, ale zahrnují také očistu těla a ducha. Ledové koupele s bylinkami, vykuřovací svazky a bylinkové detoxikační kúry nám pomáhají očistit se a připravit na nový cyklus. V tomto období je také příhodné věnovat se věštbám z vodní hladiny, rašících pupenů nebo plápolajícího ohně, neboť magie je nyní zvláště silná. A konečně, vzdáváme díky vodě, zemi, Slunci a celé přírodě, stejně jako to činila bohyně svátku Imbolc. Nezapomínáme ani na očistnou sílu ohně, ať už formou svíčky nebo plamenů v krbu, které nám pomáhají přejít přes tuto přelomovou dobu a vítají nový začátek.

UPOZORNĚNÍ: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Signální slovo: Nebezpečí. H226 Hořlavá kapalina a páry, H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt, H315 Dráždí kůži, H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci, H401 Toxický pro vodní organismy, H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.