Dvě poupata lotosu

Dvě poupata lotosu - set k aromaterapii i vonným tyčinkám

Tento set dvou jemných poupat lotosu je určen jak pro milovníky esenciálních olejů, tak i vonných tyčinek. Jeden kámen je určen k odpařování esencí a druhý stejného tvaru je přizpůsoben jako stojan na vonnou tyčinku. To je teprve ten pravý aromaterapeutický meditační styl :).

Lotosy nebo také lekníny jsou novinkou časného léta 2024, kterou jsme vyslyšeli četné požadavky právě na lotosový květ. Někomu může připomínat krásu vodních hladin zdobených jemnými květy leknínů. Pro někoho bude Aroma kámen symbolikou ayurvedy a originálním doplňkem třeba k meditaci.

V současnosti vyrábíme Lotosy ve dvou barevných provedeních - bílá s jemným růžovým stínováním na spodu květu a v růžové s purpurovým stínováním. Pokud máte požadavek na jinou barvu (třeba podle čakry, které se aktuálně věnujete), neváhejte nám napsat svůj požadavek.

Tácek pod Aroma kámen z běleného topolu od nás máte jako dárek :).

Varianta:
412 Kč
Dvě poupata lotosu
Buďte součástí výroby
Přejte si...
Díky ruční výrobě v malých sériích můžete mít kámen v oblíbené barvě nebo směs esencí postavenou na Vaši zamilované vůni.
Low waste
Low waste
Velmi pečlivě dbáme na low waste principy. Při designování nových výrobků, samotné výrobě i zasílání zakázek.
Ruční výroba
Poctivá řemeslná výroba
Rozumíme drobnému sochařskému řemeslu i aromaterapii. Pravidelně se vzděláváme a neustále se posouváme dopředu.
Vysoký standard
Vysoký standard
Jsme nároční. Spokojíme se pouze s tím nejlepším a ekologickym. Je to měřítko na dodavatele i naši práci.

Detailní popis produktu

Jsme hrdí na to, že můžeme říci, že jsme první na světě (vážně :)), kdo Vám přináší aroma kameny v designových řadách, které vdechují život a vůni Vašemu domovu prostřednictvím nejkrásnějších útvarů přírody – květin. Každý náš aroma kámen je výsledkem pečlivé práce a lásky k detailu. Vyrábíme několik druhů, aby každý našel svou oblíbenou květinu, která bude zdobit a provoní jeho prostor. Při tvorbě kamenů dbáme na to, aby byly co nejvíce věrné skutečným květinám, protože co jiného by mělo krásně vonět, než právě květy, které jsou synonymem pro krásu a svěžest?

Náš sortiment Aroma kamenů je navíc skvělým tipem na originální dárek, který potěší nejen oko, ale i smysly. Můžete je darovat k jakékoli příležitosti, ať už jako pozornost pro Vaše blízké, nebo jako stylový doplněk do domácnosti.

Aroma kámen - přírodní a stylový způsob, jak provonět Váš domov

Aroma kámen je revoluční odpařovač vonných esencí, který Vám přinese úžasný zážitek z vůní Vašich oblíbených esenciálních olejů. Tento ručně vyráběný produkt je nejen krásnou dekorací pro Váš interiér, ale také šetrným řešením pro životní prostředí. Aroma kámen funguje bez ohně a elektriky, čímž uchovává veškeré léčivé a relaxační účinky esenciálních olejů.

Unikátnost Aroma kamene spočívá v jeho materiálu - přírodním vápenci a sádrovci s příměsemi, který jsme vyvinuli pomocí tradičních i nejmodernějších metod práce s nerosty. Díky tomu si můžete být jisti, že je kámen odolnější, než možná vypadá. A každý jednotlivý kus je originál. Nabídka různých barev a zdobení umožňuje každému zákazníkovi najít svůj osobitý styl.

Na své si přijdou i všichni milovníci aromaterapie. Kámen díky šetrnému odpařování esencí zachovává všechny jejich cenné účinky. Díky vlastní volbě vůně i jejího dávkování přesně víte, co Vy a Vaše rodina dýcháte. A intenzitu vůně si regulujete sami tak, jak je Vám to příjemné. 

Aroma kámen je ideálním řešením pro ty, kteří hledají ekologickou alternativu ke konvenčním osvěžovačům vzduchu. Jeho použití je vhodné nejen v domácnostech, ale také v kancelářích či automobilech.

 

  • Šetrný k životnímu prostředí - Aroma kámen nahradí jednorázové vůně, stromečky a bytové diffusery, čímž snižuje množství odpadu - skutečný low waste produkt
  • Uchování účinků esenciálních olejů - Bez použití ohně či elektriky zaručuje zachování veškerých léčivých a relaxačních vlastností esenciálních olejů 
  • Ruční výroba a originální design - Každý Aroma kámen je ručně vyrobený v malých sériích, což zajišťuje jeho unikátnost a možnost volby barvy i zdobení dle individuálního vkusu
  • Unikátní materiál - Kameny jsou vyrobeny z modifikovaných přírodních nerostů s příměsemi, recepturu jsme sami vyvinuli za použití tradičních i nejmodernějších metod práce s horninami - zaručujeme exkluzivitu produktu
  • Univerzálnost použití - Aroma kámen je ideálním řešením pro provonění domova, kanceláře či automobilu, a to ve stylové a přírodní formě
  • Odolnost a snadná údržba - péče o všechny aroma kameny je díky unikátnímu materiálu velmi snadná. Lze je oplachovat, při znečištění jemně vyčistit kartáčkem a mýdlem a při rozbití slepit. I ty barvené nebo zlacené drahými kovy. Odolný materiál zaručuje dlouhou životnost počítanou v letech
  • Ideální dárek - Tento luxusní Aroma kámen je skvělým dárkem pro milovníky přírody, umění či aromaterapie. Potěšte své blízké vyjímečným produktem, který jim bude připomínat Vaši péči a pozornost
  • Použijte své oblíbené esence - Další nespornou výhodou je, že na kámen můžete použít jakékoliv přírodní esence od jakéhokoliv výrobce, jen za předpokladu, že budou opravdu přírodní - syntetické vůně bývají v olejové bázi a ty se prostě za pokojové teploty neodpařujíNenechte si ujít možnost získat tento jedinečný Aroma kámen a zažijte úžasný zážitek z vůní Vašich oblíbených esenciálních olejů. Pořiďte si svůj osobitý kousek ještě dnes!