Výroba osobního parfému

Hledáte vhodný dárek pro milovnici nebo milovníka vůní? Už nemusíte! Právě nyní u nás můžete pořídit poukázku na nevšední voňavý zážitek. Výroba osobního parfému zahrnuje konzultaci preferenci vůní, ale třeba i alergie nebo aromaterapeutické účinky budoucího parfému. Následuje individuální workshop, kdy Vámi obdarovanému na míru sestavíme vůni na základě jeho vlastní chemie těla.

Nevšední zážitek. Domů si odnáší tu nejvíc osobní vůni, jaká může být.

500 Kč
Výroba osobního parfému
Buďte součástí výroby
Přejte si...
Díky ruční výrobě v malých sériích můžete mít kámen v oblíbené barvě nebo směs esencí postavenou na Vaši zamilované vůni.
Low waste
Low waste
Velmi pečlivě dbáme na low waste principy. Při designování nových výrobků, samotné výrobě i zasílání zakázek.
Ruční výroba
Poctivá řemeslná výroba
Rozumíme drobnému sochařskému řemeslu i aromaterapii. Pravidelně se vzděláváme a neustále se posouváme dopředu.
Vysoký standard
Vysoký standard
Jsme nároční. Spokojíme se pouze s tím nejlepším a ekologickym. Je to měřítko na dodavatele i naši práci.

Detailní popis produktu

Lenka, která workshop vede, má za sebou už téměř 300 namíchaných parfémů. Vůně, které na workshopech vznikají, se nepodobají ničemu, co jste měli možnost dosud ovonět. Budete okouzleni její sbírkou čistě přírodních esencí klasických vůní jako klementinka, bergamot, levandule, ale i těch nejvzácnějších jako damašská růže, tuberosa, mimosa, vetiver a mnoho dalších. Lenka si dokonce sama vyrábí extrakty ze vzácných pryskyřic a dřev, takže parfém může obsahovat i tonkové boby, toluánský balzám, styrax, dřevo palo santo a jiné.

Úkolem účastníka je se bavit a vyzkoušet nové vůně. Úkolem Lenky pak je tyto vůně sestavit podle zadání (lehká vůně/silná, sladší/kořeněné/svěží atd.) do parfémové kompozice tak, aby perfektně ladila. Ve třetí fázi si účastník vyzkouší svůj nový parfém na kůži a doslova po kapkách se doladí k dokonalosti.

Výroba parfémové vody může být i hezkým dárkem pro Vaše kamarádky nebo zaměstnance a může probíhat společně formou skupinového workshopu. Při takovém setkání se může začínat krátkou teorií o výrobě parfémů včetně ukázky destilace.

Výroba parfému probíhá individuálně (do 3 účastníků včetně doprovodu) ve Lhotce u Křemže. Při vyšším počtu účastníků může Lenka přijet k Vám. Nad 30km od Křemže prosím počítejte s cestovným 5,-Kč/km cesty tam i zpět.

Platbu je možné uskutečnit nyní nebo bezprostředně před uskutečněním workshopu, případně na fakturu se splatností 7 dní.